Tennis Istanbul Open 2019 | Şirketlere Özel Tenis Turnuvası 

Eğitim verdiğimiz şirketlerin performanslarını daha iyi değerlendirebilmek için ENKA kortlarında şirketler arası turnuva düzenledik.

Aksigorta, Ford Otosan, Garanti BBVA, GlaxoSmithKline, QNB Finansbank, WPP gibi büyük şirketlerin katıldığı turnuvada her şirket 6 farklı takıma karşı mücadele etme şansı yakaladı.

Toplamda 50’den fazla maç yapıldı ve sporcularımızın maç tecrübeleri bir kademe ileriye taşındı. Tennis Istanbul Open’dan eğitim alan arkadaşlarımız maçlarda kurumlarını en iyi şekilde temsil ettiler, spor yapmış olmanın sağladığı motivasyonla işlerine daha keyifli gittiler, kazanma/kaybetme duygularını kortta yaşadılar ve ekip olmanın önemini bir kez daha gördüler.

Yapılan maçlar sonunda sıralamamız şu şekilde oluştu;
1- WPP
2- QNB Finansbank
3- GlaxoSmithKline
4- Garanti BBVA
5- Ford Otosan
6- Aksigorta

Önceliğimizin sıralama değil gelişim olduğu turnuvamızın sonunda her bir oyuncunun maçlardaki performansıyla ilgili analiz ve değerlendirmeler hem takım kaptanlarıyla hem de ilgili birimlerle paylaşıldı. Şampiyon takım oyuncuları arasında yapılan çekilişle Antalya’da 5 yıldızlı otel tatili hediye edilirken, 2. ve 3. takıma Tennis Istanbul’dan ürünler verildi.

Tennis Istanbul Open 2020’de görüşmek üzere…