Tennis Istanbul Tenis Akademisi | Performans Tenis Kursu

Profesyonel Sporculara Özel:

Profesyonel tenisçi olmak isteyenlerin karşılaştığı zorlukları biliyoruz. Heyecan verici bir yolculuğa çıkmak ve tenis kariyerinde zirveye ulaşmak için ciddi bir eğitim, çalışma ve fedakarlık gerekiyor. 

Profesyonel tenisçi olmak isteyen sporcularımız, ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarı elde etmeleri için özel olarak hazırlanmış antrenman programları ile donatılmaktadır. Deneyimli antrenörlerimiz, Türkiye’de milli takım seviyesinde oynamış, yurt dışında tenis bursu almış ve dünya sıralamasında yer almıştır. Tenis akademimizde en iyi antrenmanı alacak ve iyi bir sporcu olacaksınız.

Tennis Istanbul Tenis AkademisiTennis Istanbul Akademi Planı

  • Sporcularımıza “özel” antrenman planları hazırlayarak maksimum verim elde etmelerini sağlıyoruz
  • Her kortta en fazla 3 sporcu ve bir antrenör olacak şekilde planlama yapıyoruz
  • Maç antrenmanları ve taktiklerinin maçlara entegre edilmesi ile profesyonel bir tenisçi olmanız için gereken tüm eğitimi akademimizde sağlıyoruz
  • Haftada 6 gün, her gün 2 saatlik tenis eğitimi ve haftada 4 gün, her gün 1 saatlik profesyonel eğitmenlerle kondisyon antrenmanları sunuyoruz.

Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilir veya bizimle telefon veya e-mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz --> https://www.tennisistanbul.com/iletisim/