Yeni Başlayanlara Özel Tenis Dersi | Ücretsiz Yetenek Testi

Tennis Istanbul olarak her yaşa profesyonel kadromuzla tenis eğitimleri sağlıyoruz. 

Yeni Başlayanlara Özel Tenis Eğitimi:

Tennis Istanbul’un yeni başlayan tenisçiler için hazırladığı eğitim programı, sporcumuzun hem eğlenmesini hem de tenis oynamayı öğrenmesini sağlayacak. Amacımız tenisi sevdirmek ve uzun süre oynamalarını sağlayarak daha sağlıklı bir yaşam için yardımcı olmak. Bu tenis kampı sadece yeni başlayan oyuncularımız için geçerlidir.

Eğitim Planımız:

1- Her yaş için haftada iki veya üç gün, bir saatlik temel tenis eğitimi sunuyoruz.
2- Yetenek testiyle en uygun ekibi oluşturuyoruz.
3- Yaş ve seviyeye bağlı olarak, 3 veya 4 oyuncu ve bir eğitmen ile kortta forehand, backhand, vole, smaç ve servis drilleri ile farklı antrenman formatları uyguluyoruz
4- Oyuncularımızın 12 saatlik temel tenis eğitimi sonunda ana vuruşları yapabilecek ve arka çizgiden oynayabilecek seviyeye gelmesini hedefliyoruz
5- Eğitmenlerimizle birebir çalışmak isteyen oyuncularımızın gün ve saat taleplerine göre özel eğitim/ders sağlıyoruz.
6- Sporcularımız belirli bir seviyeye ulaştıktan sonra turnuva oynamaları konusunda destek oluyoruz ve gerekli yönlendirmeleri yapıyoruz.

Neleri Öğrenmiş Olacağım?

* Arkadaşımla karşılıklı olarak tenis oynamayı
* Maç nasıl yapılır, kurallar nelerdir, kort içinde nerede ve nasıl durmam gerektiğini öğrenirim
* İleride maç yapmaya başlarsam kullanabileceğim stratejiler neler olabilir
* Forehand, backhand, servis ve diğer tüm vuruşlarda doğru teknikle topa nasıl daha iyi vurabilirim

“Kaybedenler başkalarının hatalarını suçlar, kazananlar kendi hatalarından ders çıkarırlar.”

Rafael Nadal

 

Kendi Kortunda Oynamak İsteyenler:
Sitenizde tenis kortu varsa ve spor yapmak için partneriniz yoksa, tenis dersleri için bize sadece bir telefon uzaklıktasınız. Özel mülklerde bulunan tesislerde tenis ekibi kurulmasına ve grup eğitimi alınmasına da destek sağlıyoruz.

Tenis Dersi Fiyatlarımız?
* Birebir derslerimizi sizin istediğiniz gün ve saate göre kort durumuna bakarak planlayabiliyoruz. Ücretimiz eğitmenlerimize göre farklılık göstermektedir. 10 saat paket alan sporcularımıza 1 saat ücretsiz ders veriyoruz.
* Grup eğitimlerimiz haftada toplam 2 saat şeklinde planlanmaktadır. Aylık toplam 8 saatlik programımızın fiyatı 3500 TL’dir.

Tenis Oynamaya Gelirken Ne Giymek Gerekir?
Tennis Istanbul akademimize gelirken, eğer raketiniz yoksa, sadece spor kıyafeti ile gelmeniz yeterli olacaktır. İlk 10 saatlik eğitim için biz raket sağlıyoruz ve sonrasında doğru raketi almanız konusunda sizi en iyi şekilde yönlendiriyoruz. Topları tenis eğitiminiz boyunca biz sağlıyoruz, sizin top konusunda herhangi bir şey yapmanıza gerek olmuyor. Tenise gelirken hangi ayakkabıyı giymeniz gerektiği ve uygun kıyafetler hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak için şu makaleye tıklayın: https://www.tennisistanbul.com/tenis-malzemeleri-ne-olmalidir-korta-cikarken-yanima-ne-almam-lazim/

 

Bize Mesajınızı Bırakın Size Hemen Ulaşalım!