Tennis Istanbul Open 2022 | Şirketlere Özel Tenis Turnuvası 

Tenis akademimizde eğitim verdiğimiz şirketlerin performanslarını daha iyi değerlendirebilmek için İstinye Tenis Kulübü kortlarında QNB Finansbank sponsorluğunda düzenlenen şirketler arası turnuvamızın sonuna geldik. 

Aksigorta, Amazon.com, Ford Otosan, QNB Finansbank, Türk Ekonomi Bankası (TEB), WPP gibi büyük şirketlerin yer aldığı turnuvada her şirket 6 farklı takıma karşı mücadele etme şansı sağladı.

Toplamda 50’den fazla maç yapıldı ve sporcularımızın maç tecrübeleri bir kademe ileriye taşındı. Tennis Istanbul Open’dan eğitim alan arkadaşlarımız maçlarda kurumlarını en iyi şekilde temsil ettiler, spor yapmış olmanın sağladığı motivasyonla işlerine daha keyifli gittiler, kazanma/kaybetme duygularını kortta yaşadılar ve ekip olmanın önemini bir kez daha gördüler.

Yapılan maçlar sonunda sıralamamız şu şekilde oluştu;
1- TEB (Türk Ekonomi Bankası)
2- Ford Otosan
3- QNB Finansbank
4- WPP
5- Aksigorta
6- Amazon.com

Şirketlere özel yapılan tenis turnuvamızın en değerli oyuncusu seçilen Erk Can Solmaz’ı (TEB) tebrik ediyoruz. Hem iş hem de spor hayatındaki başarılarının devamını diliyoruz.

Önceliğimizin sıralama değil gelişim olduğu turnuvamızın sonunda her bir oyuncunun maçlardaki performansıyla ilgili analiz ve değerlendirmeler hem takım kaptanlarıyla hem de ilgili birimlerle paylaşıldı. Tüm katılımcılar arasında yapılan çekilişle Antalya’da 5 yıldızlı otel tatili, Sephora ve Tennis Istanbul ürünleri şanslı sporculara dağıtıldı.

Tüm katılımcılara ve destek olanlara teşekkür ederiz. Tennis Istanbul Open 2023’de tekrar görüşmek üzere…