Tennis Istanbul Open 2022 | Şirketlere Özel Tenis Turnuvası 

Tenis akademimizde eğitim verdiğimiz şirketlerin performanslarını daha iyi değerlendirebilmek için Istinye Tenis Kulübü kortlarında QNB Finansbank sponsorluğunda düzenlenen şirketler arası turnuvamızın sonuna geldik.

Aksigorta, Amazon Türkiye, Ford Otosan, ONB Finansbank, Türk Ekonomi Bankasi (TEB), WPP gibi büyük şirketlerin yer aldigi turnuvada her şirket 6 farklı takıma karşı mücadele etme şansı yakaladı. 

Toplamda 50’den fazla maç yapıldı ve sporcularımızın maç tecrübeleri bir kademe ileriye taşındı. Tennis Istanbul Open’dan eğitim alan arkadaşlarımız maçlarda kurumlarını en iyi şekilde temsil ettiler, spor yapmış olmanın sağladığı motivasyonla işlerine daha keyifli gittiler, kazanma/kaybetme duygularını kortta yaşadılar ve ekip olmanın önemini bir kez daha gördüler.

Oynan maçlar sonunda sıralamamız aşağıdaki gibi oluştu;

1- TEB (Türk Ekonomi Bankası)
2- Ford Otosan
3- QNB Finansbank 
4- WPP
5- Aksigorta
6- Amazon Türkiye 

Şirketlere özel yapılan tenis turnuvamızın en değerli oyuncusu seçilen Erk Can Solmazi’yi (TEB) tebrik ediyoruz. İş hayatındaki başarılarının ve spor performansının devamını dileriz.

Turnuvamızın önceliğinin sıralama değil, oyuncuların gelişimi olduğunu belirtmek isteriz. Turnuva sonunda her bir oyuncunun maçlardaki performansıyla ilgili analiz ve değerlendirmeler, takım kaptanlarıyla ve ilgili birimlerle paylaşıldı. Ayrıca tüm katılımcılar arasında yapılan çekilişle Antalya’da 5 yıldızlı bir otel tatili, Sephora ve Tennis Istanbul ürünleri şanslı sporculara dağıtıldı.

Katılan tüm oyunculara ve destek olan herkese teşekkür ederiz. Tennis Istanbul Open 2023’te tekrar görüşmek üzere…