Kurumsal Şirketlere Tenis Eğitimi | Şirketlere Tenis Dersi

Tennis Istanbul olarak her yaştan kurum çalışanlarına tenis eğitimleri, antrenmanları ve turnuvaları düzenliyoruz.

Bugüne kadar QNB Finansbank, Aksigorta, Borusan Holding, Burgan Bank, Ford Otosan, GlaxoSmithKline gibi büyük firmalarla beraber çalıştık ve antrenmanlara sezon boyunca devam ediyoruz.

Şirketlere yapılan seviye testi sonrasında A,B ve C takımları oluşturuyor, seviyeye göre eğitim veriyoruz. Tennis Istanbul ekibi olarak antrenmanlardan sonra kurumunuzdaki her bir oyuncunun güçlü ve gelişmesi gereken yönlerini kendilerine ve yetkililere raporluyoruz.

Antrenman Planı

  1. Programımızı haftada 2 veya 3 gün, mesai saatleri dışında günde 1 veya 1.5 saat şeklinde şirketinizin talebine göre belirliyoruz. Eğitim planını katılım sayısına ve şirket yetkililerinin yönlendirmesine göre organize ediyoruz.
  2. Antrenmanlardan en iyi derecede verim alınabilmesi için her kortta en fazla 4 oyuncu ve 1 eğitmen olacak şekilde planlama yapmaktayız.
  3. Antrenman programlarımızı 3 ay, 6 ay veya 1 yıl sürecek şekilde kurumunuzun talebine göre şekillendirebilmekteyiz. Antrenman programı sonuçlandıktan sonra şirket sporcuları arasında turnuva organize ederek katılımcıların kendilerini test etme imkanı sağlıyoruz.

Şirketlere Özel Ödüllü Turnuvalar

Şirketlerde çalışan tenis severlerin gelişimini görmek için seviyeleri aynı olan sporcularımız arasında şirketler arası ödüllü turnuvalar düzenleyip eksikler üzerinden hazırlanacak antrenman programı ile oyuncularımızın bir üst seviyeye çıkmalarını sağlıyoruz.

Çalışanlarınızı sağlıklı bir yaşama, spora teşvik etmek ve bireysel olarak kendilerini geliştirebilecekleri tenis sporuna başlamalarını sağlamak için Tennis Istanbul Kurumsal Tenis eğitimlerimizde sizleri de en yakın zamanda görmek dileğiyle…. 

 

Kurumsal Tenis Eğitimi Verdiğimiz Bazı Şirketler

Bize Mesajınızı Bırakın Size Hemen Ulaşalım!