Kurumsal Şirketlere Tenis Eğitimi | Şirketlere Tenis Dersi

Tennis Istanbul olarak, şirketlerin ihtiyaçlarına özel olarak düzenlediğimiz tenis eğitimleri ile kurumunuzun çalışanlarının sporla daha aktif, sağlıklı ve rekabetçi bir hayat sürmelerini hedefliyoruz.

Bugüne kadar QNB Finansbank, Aksigorta, Borusan Holding, Burgan Bank, Ford Otosan, GlaxoSmithKline, Amazon.com gibi büyük firmalarla beraber çalıştık ve eğitimlerimize sezon boyunca devam ediyoruz.

Şirketlere Sunduğumuz Avantajlar:

  • Seviye testi sonrasında A, B ve C takımları oluşturarak, seviyeye uygun eğitim veriyoruz.
  • Eğitimler sonrasında, her bir oyuncunun gelişimini raporlayarak, kendilerine ve yetkililere geri bildirim sağlıyoruz.
  • Şirketinizin özel taleplerine uygun olarak, tenis turnuvaları ve etkinlikleri düzenliyoruz.
  • Eğitimlerin süresi, sıklığı ve mekanı konusunda esneklik sağlıyoruz, kurumunuzun ihtiyaçlarına göre planlama yapıyoruz.
  • Daha aktif, sağlıklı ve mutlu bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

 

Antrenman Planı

  1. Programımızı haftada 2 veya 3 gün, mesai saatleri dışında günde 1 veya 1.5 saat şeklinde şirketinizin talebine göre belirliyoruz. Eğitim planını katılım sayısına ve şirket yetkililerinin yönlendirmesine göre organize ediyoruz.
  2. Antrenmanlardan en iyi derecede verim alınabilmesi için her kortta en fazla 4 oyuncu ve 1 eğitmen olacak şekilde planlama yapmaktayız.
  3. Antrenman programlarımızı 3 ay, 6 ay veya 1 yıl sürecek şekilde kurumunuzun talebine göre şekillendirebilmekteyiz. Antrenman programı sonuçlandıktan sonra şirket sporcuları arasında turnuva organize ederek katılımcıların kendilerini test etme imkanı sağlıyoruz.

Şirketlere Özel Ödüllü Turnuvalar

Güzel bir çalışma ortamı yaratmak ve çalışanların motivasyonunu artırmak için şirketlere özel olarak sunduğumuz tenis eğitimleri ile birlikte ödüllü turnuvalar düzenleyerek çalışanlarınızın arasındaki bağı kuvvetlendiriyoruz. Hem spor yaparak sağlıklı bir yaşam sürdürmelerine hem de kişisel olarak kendilerini geliştirmelerine imkan sağlıyoruz. Siz de Tennis Istanbul Kurumsal Tenis eğitimleri ile çalışanlarınızın performansını artırabilirsiniz. 

 

 

 

Kurumsal Tenis Eğitimi Verdiğimiz Bazı Şirketler

Bize Mesajınızı Bırakın Size Hemen Ulaşalım!