Tennis Istanbul Open 2023 | Şirketlere Özel Tenis Turnuvası 

Tenis akademimizde eğitim verdiğimiz şirketlerin performanslarını daha iyi değerlendirebilmek için İstinye Tenis Kulübü kortlarında QNB Finansbank ve Aksigorta ana sponsorluğunda düzenlenen şirketler arası turnuvamızı tamamladık.

Akbank, AKSigorta, Amazon Türkiye, Aydem Enerji, Borusan Holding, Ford Otosan, Mapfre Sigorta, P&G, QNB Finansbank gibi büyük şirketlerin yer aldığı turnuvada her şirket 5 farklı takıma karşı mücadele etme şansı yakaladı.

Toplamda 60’dan fazla maç yapıldı ve sporcularımızın maç tecrübeleri bir kademe ileriye taşındı. Tennis Istanbul Open’da mücadele eden arkadaşlarımız maçlarda kurumlarını en iyi şekilde temsil ettiler, spor yapmanın sağladığı motivasyonla işlerine daha keyifli gittiler, kazanma/kaybetme duygularını kortta yaşadılar ve ekip olmanın önemini bir kez daha yaşadılar.

Oynanan maçlar sonunda sıralamamız aşağıdaki gibi oluşmuştur:

1- Amazon.com.tr
2- Akbank
3- Ford Otosan
4- QNB Finansbank
5- Aydem Enerji
6- Aksigorta
7- Borusan Holding
8- P&G
9- Mapfre Sigorta 

Şirketlere özel yapılan tenis turnuvamızın en değerli oyuncusu seçilen Evrim Tüfenkçi’yi (Ford Otosan) tebrik ediyoruz. İş hayatındaki başarılarının ve spor performansının devamını dileriz.

Turnuvamızın önceliğinin sıralamadan çok, oyuncuların gelişimi olduğunun altını çizmek isteriz. Tüm katılımcılar arasında yapılan çekilişle Antalya’da 5 yıldızlı bir otel tatili, İstinye Tenis Kulübü’nde ücretsiz antrenman hakkı ve Tennis Istanbul spor ürünleri şanslı sporcularımıza ödül töreninde dağıtıldı.

Katılan tüm oyunculara ve destek olan herkese teşekkür ederiz. Tennis Istanbul Open 2024’te tekrar görüşmek üzere…